Paylaş

biziz Ürün Grubu

//biziz

biziz Yazılımları

biziz™ ürün grubu ile, lokasyon bazlı tüm operasyonlarınızın otomatik bir şekilde koordine edilmesi, kayıt altına alınması ve analiz edilmesi sağlanır. Hemen hemen her sektöre uygun, kendini kanıtlamış biziz™ yazılımları ile, siz de dijitalleşin, hizmet kalitenizi yükseltin ve kârlılığınızı artırın.
01.

biziz Süreç Takip Yazılımları

Category : Biziz Süreç

Dijitalleşin, Kazancınızı Arttırın

Birer süreç yönetim yazılımları olan biziz™ ürünleri ile, hem operasyonlarınızı otomatikleştirir, yönetir ve kayıt altına alırsınız hem de işgücü süreçlerinizi koordine edersiniz. Tüm biziz™ ürünleri verimliğiliğinizi ve hizmet kalitenizi yükseltir, bu da müşterilerinizin memnuniyetinin ve kârlılığınızın artmasını sağlar.

  • Tarih : 26.05.2018
  • Kategori : Süreç Takip
  • Link : Biziz
Mevcut Ürünler Dışında «Size Özel Tasarım»

" Hazır biziz™ ürünleri haricinde, faaliyet alanınıza özel, sizin için uyarlanan bir biziz™ ürünü de kullanabilirsiniz. Size özel hizmet sunmamız için bizimle iletişime geçin. "

SERVİSbiziz

Okul servislerinin ve öğrencilerin servis kullanımlarının takip edilmesi, kayıt altına alınması ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Veliler, öğrencilerin servise iniş ve binişlerini takip ederler. Servis alma/bırakma yerine yaklaşırken sistem otomatik olarak veliyi bilgilendirir.

TRANSFERbiziz

TRANSFER biziz™, havaalanı transferleri, şehir içi yolcu/turist transferleri gibi hizmetler veren firmaların, faaliyetlerini organize ederek, süreçlerini takip ettikleri, iş atamalarını sistem üzerinden yaparak, yapay zekanın da katkısı ile süreçlerini otomatik olarak yönettikleri altyapı yazılımıdır.

BAKIMbiziz

GSM operatörleri, biyomedikal sektörleri, elektronik/mekanik ürün hizmetleri verilen sektörler ve benzeri, geniş sahalarda, birden fazla lokasyonda bakım hizmetleri veren firmalar operasyonlarını BAKIM biziz™ ile yönetiyorlar. Süreçleri kusursuz işlerken, hem insan hatasını ortadan kaldırıyorlar hem de gereksiz maliyetlerini farkedip onlardan kurtulabiliyorlar.

TESİSbiziz

Açık veya kapalı alan farketmeksizin, bir tesisin A'dan Z'ye yönetilmesinde TESİS biziz™ tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Sistem üzerinden, kayıt altında ve otomatik yürütülen süreçler, eksiksiz ve kusursuz hizmet verilmesini sağlarken, müşterilerinizin memnuniyetini de üst düzeyde tutar.

ROTAbiziz

ROTA biziz™, yolcu taşımacılığı yaptığınız tüm servis ve benzeri araçlarınızın güzergahlarını otomatik olarak topluca oluşturan bir web hizmetidir. Birden fazla konuma ve araca sahip olan firmalar planlamalarını sistem üzerinden kolaylıkla yapabiliyorlar. Binlerce kaydınız dahi olsa, planlamanız saniyeler içerisinde hazır olur.

İNTERNET SİTESİ

Ready To order Your Project ?

BİZE YAZIN
Kapat