Filo Yönetim Sistemleri

Gelişmiş tecrübemiz ile filonuzdaki araçları anlık olarak takip ederek, görev atayabilirsiniz. Görevlerin gerçekleşme durumlarını otomatik alarak, karşılaşabileceğiniz olası sorunları önceden haber alarak, önerilen çözümleri kullanarak hataya yer vermezsiniz.

Güvenlik ve Temizlik Tesis Sistemleri

Tesislere verdiğiniz güvenlik veya temizlik hizmetlerinizin kontrolü elinizde. Sistem ile online denetim yapabilir, depo ve personel yönetiminizi kontrol edebilirsiniz. Sistemle maaliyetlerinizi belirleyip, bütçe aşımı durumunda bilgilendirilirsiniz.

Çocuk Takip Sistemleri

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın emniyeti ve güvenliği artık emin ellerde. Uygulamalar ile çocuğunuzu her an takip edebileceğiniz gibi belirlediğiniz alanlara giriş çıkışlara otomatik olarak haberdar edilirsiniz.

Bakım Süreç Yönetimi

Düzenli yapılması gereken saha bakımlarını yöneterek, takibini yapabilirsiniz. Dilerseniz manuel giriş yapabilir, dilerseniz sistemlerimizin oluşturacağı optimum iş planlarını kullabilirsiniz.

Biletleme Sistemleri

Mobil biletleme sistemlerimizi ve kalitemiz ile yolcularınıza hizmet verebilir ve memnuniyetlerini garanti altına alabilirsiniz.

CRM Uygulamaları

Kurumlara özel oluşturulan CRM uygulamaları ile sektörünüze özel programlar hazırlatarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek programlar sunulur.

265

KAHVE İÇİLDİ

3495

SAAT ÇALIŞILDI

128

MÜŞTERİ MUTLU EDİLDİ

69

İŞ FİKRİ GELİŞTİRİLDİ