Açıklama

Çocuklarınızın evden ayrı oldukları her an nerede olduklarını izleme olanağınız var. Bindikleri aracın hızını, gün içinde nerede olduklarını cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan harita üzerinde izleyebileceksiniz. Eve geldi, evden ayrıldı, okula geldi, okuldan ayrıldı, anneanne ye geldi, annenanne den ayrıldı, avm ye geldi, avm den ayrıldı, aracının hızı 110 km/h gibi anlık mesajları cep telefonunuzdan alabileceksiniz. Cihaz üzerindeki “YARDIM” tuşuna basarak, her zaman sizden yardım isteyebilecek.

Bu özellikler sizin için önemliyse, BİZİZ tam aradığınız ürün. BİLSAG ekibi tarafından geliştirilmiş olan BİZİZ, kişisel kullanım için tasarlanmış bir GPS (Konum belirleme Cihazı) cihazıdır. İçine takılan bir SIM kart ile, anlık konum ve hız bilgisini iletir. Cep telefonundan, tabletten, bilgisayardan harita üzerinde anlık izleme imkanı verir. Ayrıntılı bilgi için www.bizimiz.com adresini ziyaret edin.

Çocuklarınızın telefonunu, ÇOCUK uygulamamızla bir izleme cihazına dönüştürüyoruz. Bu uygulama, telefonu açık olduğu sürece konum ve hız bilgisini size iletecek, tek tuşla size ulaşabilecek. Aynı olanakları, araçlarınızın takip ve yönetiminde de kullanabilirsiniz. Araç takip uygulamamızda, araçlara görev atama ve gerçekleşmelerin izlenmesi olanağı da çözümümüzün entegre parçası.Araç takip cihazımız ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Veli

Veli Uygulaması, çocuğunuzun tüm konum değişikliklerini izleyen mobil uygulamadır. Bilgisayardan ve mobil cihazlardan kullanılabilmektedir. IPhone, Android ve Windows işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarda kullanılmaktadır.

Çocuk

Çocuk Uygulaması, Android telefonlarda ve mobil GPS cihazlarında çalışan mobil uygulamadır. Çocuğun konumunu, hızını, yönünü, cihazın şarj durumunu 30 sn de bir bildirir. İmdat tuşu ile veliye yardım çağrısı gönderir. Tek tuşla veliyi arayabilir. Yazılı sohbet edebilir.

Kullanım:

Telefonu veya gps i çantasına veya cebine koyun. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan izleyin, bilin. İzleme

Tüm alarmların size ulaştığını kontrol ediyoruz.

Sistemimize ulaşan tüm alamların size ulaşıp ulaşmadığını kontrol ediyor, özellikle yardım çağrılarında sizi ayrıca tekrar uyarıyoruz. Bunu e-mail ve SMS ile yapıyoruz.

Yararlı Linkler:

Biz'iz

Detaylar